Biz

NA LIGHTSTYLE, 1996 yılından itibaren birçok tarihi, dini, anıtsal yapıların yanı sıra otel, ofis, müze, alışveriş, eğlence ve dinlenme merkezleri gibi iç ve dış mekân konularında aydınlatma tasarımcısı olarak proje çalışmaları gerçekleştiren Y.Mimar Nergiz Arifoğlu tecrübesinde marka bağımsız aydınlatma tasarımı ve danışmanlığı hizmeti veren bir tasarım ofisidir.

Işığa dair verdiğimiz hizmetlerde tıpkı bir mimari ofis disiplininde çalışırız. Herhangi bir ürün satışı, üretimi yada ortaklığımız bulunmadığından, işverenlerin ve kullanıcıların esas ihtiyaçlarına yönelik, en doğru, ekonomik ve yaratıcı çözümleri oluşturabilme esnekliğine sahibiz. Işığa dair yapılacak yatırımların doğru yönde biçimlenmesini amaçlarken; görsel atmosferden ödün vermeden etkin ve uzun vadede işverene kazanç sağlayacak yenilikçi projeler üretiriz.

“Işık tarzı; kullanıcının yaşam tarzı ve kalitesini yönlendirir” bakış açısıyla ele aldığımız projelerimizi; geçmiş bilgi ve deneyimlerimizden faydalanarak, farklı disiplinlerden oluşan ekibimizle ele alır, mimar ve müşterilerimizi ihtiyaçları ile anlayarak mimari ile bütünleşmiş örnek çözümler üretiriz.

NA LIGHTSTYLE olarak öncü sorumluluğunun bilincinde; işveren, mimar, kullanıcı ve öğrencilerle deneyimlerimizi ve ışığa bakış açımızı çeşitli platformlarda paylaşarak aydınlatma tasarımının hayatımızdaki önemine dikkat çekmekteyiz.

Mimari aydınlatma tasarımcılığı ve hizmetleri henüz çok yeni bir meslek olmasına karşın; deneyimlerimizle birleştirdiğimiz hayal gücümüzü ışıkla yaşama dair en doğru hizmeti vermek amacıyla kullanırız. Ayrıca mimari aydınlatma tasarımcılığının profesyonel bir meslek olarak tanınması ve benimsenmesi yönünde yaptığımız çalışmaları sürekli yenileyerek, sektöre kattıklarımız, katacaklarımız ve ışığımızla hep yanınızdayız.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com'da ücretsiz bir web sitesi ya da blog oluşturun.

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: