Aydınlatma Sektörü Artık Tek Çatı Altında!

Istanbullight Fuarı, Sunduğu Yeniliklerle Aydınlatma Sektörünü Bir Araya Getiriyor

En son teknolojilerin yer alacağı ve işbirliği fırsatların sunulacağı tüm aydınlatma sektörünü tek çatı altında ve tek fuarda birleştiren IstanbulLight, 21-24 Eylül 2017 tarihleri arasında AGID (Aydınlatma Gereçleri İmalatçıları Derneği) ve ATMK (Aydınlatma Türk Milli Komitesi) desteğiyle İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleşecek.

Dünyanın öncü fuar organizatörü UBM, zengin bir içerikle yenilediği 10. IstanbulLight Fuarı’nı 21-24 Eylül 2017 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde, 9, 10 ve 11. salonlarda gerçekleştirecek. 250’yi aşkın katılımcı firmanın yer alacağı fuara, Türkiye, Orta Doğu, Doğu Avrupa, BDT ülkeleri ve Kuzey Afrika bölgeleri başta olmak üzere pek çok ülkeden 10.000’den fazla ziyaretçinin ilgi göstermesi bekleniyor. 95 farklı ülkeden aydınlatma ürün distribütörleri ve toptancılarının kayıt olduğu fuarda, özel alım heyeti programı ile de Ürdün, Kazakistan, Tunus, Bulgaristan, Kosova, Fas, Polonya, Gürcistan ve Birleşik Arap Emirlikleri’nden 80 satın alma müdürü ağırlanacak.

 

*ATMK 11. Ulusal Aydınlatma Kongresi 

Bu yıl 11. kez düzenlenen ATMK Ulusal Aydınlatma Kongresi, IstanbulLight’ın yenilikçi stratejisi doğrultusunda ulusal ve uluslararası arenadan pek çok isme ev sahipliği yapıyor.

 

*IstanbulLight Aydınlatma Tasarımı Zirvesi

Bu yıl ilk defa düzenlenen IstanbulLight Aydınlatma Tasarımı Zirvesi’nde Türkiye’den ve yurt dışından mimarlar ve aydınlatma tasarımcıları, aydınlatmanın mimari projelerdeki stratejik rolünü ve önemini ele alacak.

Aynı zamanda zirve kapsamında “Aydınlatma Tasarımı Lüks müdür?” konulu bir panel de düzenlenecek. Alanında uzman isimlerin katılımıyla gerçekleştirilecek panelde bir yapı projesindeki tüm paydaşlar aydınlatma tasarımını her yönüyle tartışacaklar.

 

*Lighting Design Lounge

UBM, AGID ve ATMK işbirliğinde düzenlenecek bu kapsamlı fuarda; aydınlatma konusundaki üreticileri, satıcıları, kurum, kuruluş ve organizasyonların yanı sıra bu yıl ilk olmak üzere, Aydınlatma Tasarımcılarına da yer verilecek.  Böylece ziyaretçiler fuar süresince aydınlatma sektöründe yer alan tüm oyuncuları tek çatı altında tanıma fırsatı bulacaklar.

 

 

http://www.istanbullight.com/tr

 

*Online Davetiye için:

http://meetinexpo.com/2017istanbullight/tr/?_ga=2.61926892.15634027.1505470824-18658456.1502722210

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com'da ücretsiz bir web sitesi ya da blog oluşturun.

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: